счетчик посещений
Главная » Архив материалов

Відкритий меморіал В.Мартинова

Просмотров: 912 | Добавил: sport_for_all | Дата: 15.01.2016 | Комментарии (0)

П’ятого грудня 2015 року в республіканському шаховому клубі м.Києва відбувся Чемпіонат ФСТ «Україна» з шахів серед працівників промислової сфери, транспорту та соціально-побутової сфери. Участь у змаганні прийняли десять команд з різних куточків країни.  В командному заліку перше місце з шахів виборола команда «Медик» (м.Хмельницький) в складі: заступника головного лікаря поліклініки №4 Володимира Іванова, завідуючого кардіологічним відділенням обласного кардіодиспансера, триразового чемпіона світу з шахів серед лікарів Сергія Попова та тренера ДЮСШ №2 Марини Зінгайло. В особистому заліку перемогу серед чоловіків зі 100% результатом святкував Володимир Іванов. Друге місце в особистій першості серед жінок здобула Марина Зінгайло. Вітаємо хмельницьку шахову ко ... Читать дальше »

Просмотров: 713 | Добавил: sport_for_all | Дата: 12.01.2016 | Комментарии (1)

Нещодавно в білогірському районному будинку культури з ініціативи місцевого шахового клубу було проведено шаховий турнір, присвячений пам’яті учасника Великої Вітчизняної війни, освітянина, шахіста Григорія Яковича Бісовецького. Григорій Якович навчаючи дітей, працюючи директором школи та незважаючи на велику зайнятість, завжди знаходив час і брав активну участь у різних позашкільних заходах. Особливо великого значення від приділяв шахам та неодноразово захищав честь району на різноманітних змаганнях з цієї інтелектуальної гри.

В його очах завжди проглядалися рішучість, впевненість в собі, готовність вислухати кожного і дати мудру пораду, якось допомогти. Він завжди говорив правду у вічі і високо трим ... Читать дальше »

Просмотров: 741 | Добавил: sport_for_all | Дата: 11.01.2016 | Комментарии (1)

2 січня в актовому залі Летичівської школи №2 відбувся новорічний шаховий турнір, участь в якому взяли найсильніши шахісти району. Шаховий бліц турнір, який проходив у два кола, пройшов в теплій, доброзичливій, дружній атмосфері і черговий раз став визначною подією в шаховому житті любителів чорно-білих баталій.

На яких ще турнірах, як не на таких змаганнях, можуть зустрітися старі знайомі, друзі, згадати минулі успіхи та невдачі, взяти реванш за колишні поразки та й просто поспілкуватися! А молодь отримати неоціненний вантаж секретів інтелектуальної гри. Без перебільшення можна сказати, що такі турніри є великим святом для шахістів різного  віку нашого регіону.

... Читать дальше »

Просмотров: 674 | Добавил: sport_for_all | Дата: 05.01.2016 | Комментарии (0)

Ще не встигли вщухнути у шепетівських шахістів емоції від Чемпіонату міста з шахів, що щойно завершився, як вже 3 січня відбулися нові змагання – Бліц-турнір з шахів присвячений Новорічним святам та Різдву Христовому. На старт, якщо можна так сказати, вийшло десять шахістів. Змагання пройшли у дружній, по-новорічному теплій атмосфері. В підсумку в двоколовому турнірі не було рівних кандидату в майстри спорту Янюку Володимиру (16½ очок). Друге місце посів також кандидат в майстри спорту Ковбасюк Геннадій (12½ очок). Третім став Тарасюк Руслан (10½). Кращим серед ветеранів став Охрімець Віктор (9½ очок).

Просмотров: 852 | Добавил: sport_for_all | Дата: 05.01.2016 | Комментарии (0)

Нехай життя із кожним кроком

Ваш дім наповнює скарбами!

Нехай тепло ... Читать дальше »

Просмотров: 654 | Добавил: sport_for_all | Дата: 31.12.2015 | Комментарии (0)

Майже протягом трьох місяців з 18 жовтня по 27 грудня в міському шаховому клубі «Дебют» по субботам та неділям відбувалися запеклі інтелектуальні бої на шахівницях – проходив Чемпіонат міста Шепетівки з шахів 2015 року серед чоловіків. В турнірі прийняли участь тринадцять шахістів, нажаль не всі витримали довгу дистанцію, тому змогли фінішувати лише одинадцять. Турнір проводився за коловою системою в одне коло з контролем часу 1 година 30 хвилин до кінця партії кожному гравцю. В підсумку перемогу святкував кандидат в майстри спорту Ковбасюк Геннадій, який набрав 9 очок. Друге місце з 8½ очками посів Тарасюк Руслан. Бронзу з заліковими 8 очками завоював Тарасюк Сергій. Кращим серед ветеранів став Корнійчук Микола.

Просмотров: 708 | Добавил: sport_for_all | Дата: 28.12.2015 | Комментарии (1)

Вітаємо Разіна Вадима з високим третім місцем, яке він посів на Чемпіонаті Європи з швидких шахів у Мінську (Республіка Білорусь), залишивши позаду себе багатьох іменитих гросмейстерів.

Бажаємо підкорення нових вершин!

Так тримати!

Підсумкова таблиця турніру - Final standings

Просмотров: 625 | Добавил: sport_for_all | Дата: 21.12.2015 | Комментарии (0)

У зв'язку зі складанням календарного плану роботи Хмельницькоїх обласної федерації шахів на 2016 рік, звертаємося до усіх регіональних представників шахового руху на Хмельниччині з проханням подавати Ваші пропозиції щодо проведення шахових заходів у 2016 році.

Пропозиції подавати на електронну адресу: khmchess@ukr.net.

Чекаємо Ваших пропозицій у найкоротший термін.

Адміністрація ХОФШ

Просмотров: 653 | Добавил: sport_for_all | Дата: 23.11.2015 | Комментарии (0)
Закінчився півфінал чемпіонату України до 12 років з шахів, що проходив в м.Житомир.
Брала участь в цих відбіркових змаганнях і вихованка Хмельницької ДЮСШ №2  Дзятко Євгенія.
Хмельничанка  зі срібною нагородою впевнено забронювала собі місце в фіналі .