счетчик посещений
Главная » 2013 » Январь » 3 » Бліц-турнір з нагоди Новорічних свят в м.Шепетіка
10:12
Бліц-турнір з нагоди Новорічних свят в м.Шепетіка

02 січня  в Шепетівському міському шаховому клубі «Дебют» відбувся вже традиційний щорічний турнір з блискавичних шахів, присвячений Новорічним святам. Змагання організовано та проведено Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та федерації шахів м.Шепетівки. Цього року в турнірі взяли участь 15 шахістів, в іх числі також були гості з містечка Корець (Рівненська область) та м. Славути. Турнір проходив за швейцарською системою у девять турів з контролем часу 10 хвилин кожному учаснику до закінчення партії. Як і очікувалося, основна боротьба за перемогу розгорнулася між трьома представниками м. Шепетівки: тренером з шахів кандидатом у майстри спорту Ковбасюком Геннадієм та вже не менш іменитими його вихованцями Янюком Володимиром та Кавуном Євгеном. Першим, в цій боротьбі «нога в ногу», втратив очки Янюк Володимир. Кавун Євген, обігравши, як потім і Янюк Володимир, свого тренера Ковбасюка Геннадія, захопив лідерство. В підсумку Янюк Володимир, який спочатку виграв в Кавуна Жені та догнав його, а потім скористався його осічкою в останньому турі, і став переможцем турніру, набравши 8 очок. Друге місце посів Кавун Євген (7 очок). Третє місце зайняв Ковбасюк Геннадій (6½ очок).  Четверте місце, сенсаційно обігравши в останньому турі Кавуна Євгена, виборов Василишин Анатолій (5½ очок). В нижчій половині турнірної таблиці також точилася запекла та напружена боротьба і велика група шахістів набрала приблизно однакову кількість очок. Так, одразу троє ветеранів набрали по 5 очок, тому кращого з них довелося визначати застосовуючи додаткові показники. Отже кращим серед ветеранів визнано Гіжицького Василя з м.Славути.

Призери змагань нагороджені грамотами, переможець виборов кубок.

Просмотров: 995 | Добавил: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0