Гостей: 1
Пользователей: 0
Besucherzahler attractive russian brides from Moscow
счетчик посещений
Главная » 2012 » Июль » 2 » В м.Шепетівці пройшла відкрита командна першість Хмельницької області з шахів, присвячена Дню Конституції України
12:11

30 червня та 01 липня в місті Шепетівка знову проходив відкритий командний чемпіонат Хмельницької області з шахів, присвячений Дню Конституції України. Турнір є традиційним та проводиться Федерацією шахів м.Шепетівки, Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради та підтриманий Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.

Турнір проходив за швейцарською системою у сім турів. Кожному гравцю на партію давалося по 25 хвилин. У змаганні прийняли  участь 14 команд: «Поділля-Хмельницький» (м.Хмельницький), м.Шепетівка, м.Шепетівка – 2, «Проскурів-плюс» (Хмельницький), «Десант» (Житомирська область), м.Славута, м.Нетішин, м.Полонне, смт.Білогір’я, «Ветерани» (м.Шепетівка), «Медики» (м.Шепетівка), ДЮСШ (Шепетівка), ДЮСШ (Хмельницький), «Піонер» (дитяча збірна області). Команди складалися з трьох основних гравців та одного запасного.

Основною метою, яку ставлять перед собою організатори турніру є популяризація шахової гри серед широких верств населення та організація змістовного дозвілля населення. Тому цікаво було спостерігати за однією шіхівницею вже визнаних майстрів, починаючих юних чемпіонів України у своїй віковій групі та простих любителів шахів.

Турнір пройшов у дружній та теплій атмосфері.  В підсумку перемогу здобула найтитулованіша команда «Поділля-Хмельницький», яка набрала 14 очок з 14 можливих, не зазнавши жодної матчевої поразки. Друге місце з 11 очками  за командою м.Шепетівки, яка цього разу складалася з юнаків вихованців ДЮСШ міста. Третє місце посіла команда «Проскурів-плюс» (м.Хмельницький), яка набрала 9 очок. Команди-призери отримали грамоти, команда переможець виборола кубок відділу у справах сімї, молоді та спорту. Також від Федерації шахів м. Шепетівки (Береза П.С.) було встановлено 6 основних грошових призів (450, 360, 300, 200, 100,100 грн.) та 3 грошових призи з солодкими подарунками для дитячих команд (150, 100, 50 грн.).

Детальна таблиця турніру.

команда Поділля-Хмельницький - переможці змагань

команда Шепетівка

команда Проскурів-плюс

Грамотами були відзначені призери по дошках:

На першій дошці в особистому заліку перше місце з 6½ очками посів Разін Вадим (м.Хмельницький), друге місце з 6 очками за Янюком Володимиром (м.Шепетівка), третім з 5 очками став Хижавський Олександр (м.Славута).

Разін Вадим

На другій дошці переможцем з 6 очками став представник команди «Десант» Гаврилюк Олександр (Житомирська область), друге місце з 5½ очками за Ліпінським Леонідом (м. Полонне), третє місце  з 5 очками за Івановим Володимиром (м.Хмельницький).

Гаврилюк Олександр

На третій дошці з 5½ очками переможцем за додатковим показником став Кавун Євген (м. Шепетівка), друге місце з такоюж сумою набраних очок за Кравцем Олександром (м.Хмельницький), третє місце  з 5 очками виборов Гіжицький Василь (м. Славута).

Кавун Євген

Також в кінці першого дня відбувся, знову ж таки традиційний, бліц-турнір в якому прийняли участь 22 шахісти. Турнір проходи в за швейцарською системою у 9 турів. Переможцем турніру зі сто відсотковим результатом став Разін Вадим, друге місце з 7½ очками виборов Андрієнко Петро (Житомирська область), третє місце з 7 очками за Янюком Володимиром.

Більше фотографій з турніру у фотогалереї.

Просмотров: 1566 | Добавил: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0