Четверг, 28.03.2024, 12:53
Шахи Поділля
Главная | Турніри в Україні - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Геннадий  
Форум » Форум » Любые темы о шахматах » Турніри в Україні (Турніри в Україні)
Турніри в Україні
ioanichДата: Воскресенье, 20.05.2012, 13:13 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня!!! Адміністрація сайту "Житомир Шаховий" запрошує обласні федерації шахів до співпраці. Ми хочемо зібрати на нашому сайті найбільшу базу турнірів в Україні, для того щоб шахісти не ламали голову куди поїхати на турнір і де знайти положення турніру. Якщо всі турніри будуть на одному сайті це значно спростить пошуки для шахістів. Надсилайте будь-ласка положення шахових турнірів, що проходять у Вас, не важливо, чи це будуть турніри з обрахунком міжнародного рейтингу, чи звичайні відкриті турніри в вашій області (якщо турнір проводиться щорічно. прохання вказувати на цей факт). Це буде сприяти популяризації шахів в Україні.
Якщо ви готові допомогти, то додавайте положення і коротку інформацію на форум сайту "Житомир Шаховий" http://ztchess.at.ua/forum/6 і обирайте тему з вашою областю. Або надсилайте положення і коротку інформацію на цю поштову скриньку ztchess@yandex.ru

Дякуємо за допомогу!
 
Ник_ГорбачДата: Воскресенье, 30.12.2012, 12:09 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
Так, хотілося ці шахові заходи області побачити і на своєму сайті!!!
 
sport_for_allДата: Среда, 02.01.2013, 14:45 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Поки кожен в нашій області не почне хоть щость робити не тільки для себе в розвитку шахів, а й для інших, ніякого прогресу не буде. Потрібно вже всім давно зрозуміти, що добрі дяді та тьоті робити всього просто фізично не можуть. Тому давайте кожен починати з себе. Провели турнір - хай хтось зробить невелику статтю, декілька фотографій і скине на поштову скриньку; а я розміщу на сайті. Тільки так можна формувати на сайті інформацію. Тому закликаю усіх хоть щось в цьому напрямку починати робити. Бо я буду правий, коли казав, що сайт скоро заглохне зовсім.
 
Ник_ГорбачДата: Среда, 16.01.2013, 10:55 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
Цілковито Вас підтримую але у Генераліссімуса повинно бути не 11 звісток а в десятки більше!!!
 
sport_for_allДата: Четверг, 17.01.2013, 09:27 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Ник_Горбач, Так і є.  Всі мої звістки по всій головній, в розділах в фотогалереії і т.д. Всюди є мої звістки. Ви їх читаєте. Уважно дивіться. Хоча це дуже мало від того, що треба робити щоб щось реально зрушувалося з місця.
 
Ник_ГорбачДата: Четверг, 17.01.2013, 12:41 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
63+178 фото?
 
sport_for_allДата: Четверг, 17.01.2013, 15:19 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Ніколи не рахував.  А для більшої об'єктивності раджу спитати в других, що я тут витворяю. Можливо це все не правда. yes
Але з такими пустопорожніми розмовами я скоро точно буду відповідати статусу Геніралісімуса. lol
 
Ник_ГорбачДата: Пятница, 18.01.2013, 10:04 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
Ви знаєте хоч ми з вами поспілкуємся і то з сайту паутину зметемо!!! А то всі мовчать ніхто ні про що не пише. Вибачаюсь якщо щось не так!!!
 
baslavДата: Пятница, 18.01.2013, 14:08 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Поділіться, будь-ласка, інформацією про найближчі змагання в Хмельницькій області (дитячі також).
 
sport_for_allДата: Пятница, 18.01.2013, 17:19 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
baslav, календарний план на рік вже майже складено. Затримка за ФШУ, ще не має їхнього плану. А ми мусимо під них підстроюватися.
На наступному тижні думаю викладемо наш план на рік. 26-27 січня мають бути обласні змагання
в Хмельницькому серед юнаків та дівчат по віковим групам. Положення будуть розіслані на спорткомітети. А так попередньо можу сказати, що Сургунд планується в лютому. В Шепетівці плануємо провести турнір з швидких шахів десь 9-10 лютого. І, вперіод лютого та березня буде чимало змагнь серед дітей по віковим групам.
 
Ник_ГорбачДата: Пятница, 18.01.2013, 20:33 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
Скажіть а турнір Мартинова раніше проводився, зараз він є чи ні?
 
sport_for_allДата: Понедельник, 21.01.2013, 09:10 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Наскільки я знаю, хмельничани планують дані змагання десь в першій-другій декаді лютого.
 
Ник_ГорбачДата: Среда, 23.01.2013, 14:15 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
З 23 по 27 січня в МДЮСШ №6 відбудеться відкритий чемпіонат м.Вінниці з класичних шахів серед чоловіків та жінок. Початок 23 січня о 17 годині
 
olymp2006Дата: Воскресенье, 12.07.2015, 16:47 | Сообщение # 14
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
smile респект и уважуха.
 
Ник_ГорбачДата: Воскресенье, 17.06.2018, 10:35 | Сообщение # 15
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
Турнір пройшов! Без команди м. Хмельницького???
 
Форум » Форум » Любые темы о шахматах » Турніри в Україні (Турніри в Україні)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 Сделать бесплатный сайт с uCoz