счетчик посещений
Главная » 2015 » Февраль » 16 » Пройшов «Турнір пам’яті» з шахів
09:44
Пройшов «Турнір пам’яті» з шахів

15 лютого у міському шаховому клубі «Дебют» знову зібралися любителі древньої гри – відбувся міжрегіональний турнір з швидких шахів. Турнір вже має свою історію і щороку проводиться в честь подвигу героїв, які 71 рік тому назад визволяли місто Шепетівку від фашистських загарбників. Цього року додалася ще одна, хоча і сумна, але пам’ятна для кожного українця дата – День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Для учасників та простих вболівальників в холі турнірного залу була розташована фотовиставка «Зима, що нас змінила», люб’язно надана Музеєм М.Островського.

Окрім шепетівських шахістів до участі у турнірі долучилися гості з м. Хмельницького, м.Славути, м.Нетішина, м.Полонного, м.Острога, смт. Оженіна та села Хорова (Рівненська обл.). Турнір проводився за правилами швидких шахів FIDE, система проведення змагань - швейцарська. Кожному учаснику до кінця партії надавалося 15 хвилин. Змагання пройшли у дружній, але безкомпромісній боротьбі. В підсумку найкращий результат серед 26 претендентів на звання переможця продемонстрував представних м.Хмельницького, кандидат в майстри спорту Разін Вадим (6,5 очок з 8 можливих). Друге місце посів представних Вінницької федерації шахів Герасименюк Михайло (6 очок). Третім, за рахунок перемоги в останньому турі над переможцем турніру, став шепетівчанин Тарасюк Руслан (6 очок).  Кращий результат серед ветеранів показав шепетівчанин Охрімець Віктор (5 очок). Кращим серед юнаків став представник з м.Полонне Потапчук Дмитро (4,5 очок).

Призери змагань нагороджені грамотами та медалями ШМЦФЗН «Спорт для всіх», переможець виборов кубок. Також від спонсорів турніру (місцевої самооборони, любителів шахів та міської федерації шахів) були встановлені невеличкі грошові призи та влаштований солодкий стіл у вигляді печева, солодощів та чаю для учасників та гостей змагань.

Турнір організовано та проведено Федерацією шахів м.Шепетівка, Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту.

Просмотров: 937 | Добавил: sport_for_all | Рейтинг: 5.0/1