Гостей: 1
Пользователей: 0
Besucherzahler attractive russian brides from Moscow
счетчик посещений
Главная » 2012 » Май » 10 » Турнір з швидких шахів у м.Шепетівці з нагоди Дня Перемоги
10:58
Турнір з швидких шахів у м.Шепетівці з нагоди Дня Перемоги

У міському шаховому клубі «Дебют» міста Шепетівки пройшли традиційні змагання з швидких шахів серед любителів гри. Кожному учаснику надавалося 15 хв. до кінця партії. Змагання проводилися за швейцарською системою у сім турів. На подібні змагання до Шепетівки завжди з радістю приїзджають гості з інших міст. Ось і це свято не стало винятком. Представники з Острога, Оженіна та Полонного знову за шахівницями намагалися виборювати перемоги у шепетівських шахістів. Але, забігаючи на перед зазначимо, що кубок переможця турніру залишився у Шепетівці. Загалом у змаганні прийняли участь 22 шахісти різного віку та статі. В підсумку переможцем змагань став учень НВК№1 першорозрядник Кавун Євген, який протягом турніру не зазнав жодної поразки. Друге місце за Уткіним Сергієм. Третє місце посів їх тренер Ковбасюк Геннадій. Усі представники міста Шепетівки. Кращим серед наймолодших учасників турніру став також шепетівчанин Тарасюк Дмитро. Звання кращого серед ветеранів виборов представник смт.Оженіно Рівненської області Бриль Валерій.

Змагання організовано Федерацією шахів м.Шепетівки та ШМЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

З ліва на право: Бриль Валерій, Уткін Сергій, Кавун Євген, Ковбасюк Геннадій, Тарасюк Дмитро.

Просмотров: 1339 | Добавил: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 sport_for_all
0
Адміністація сайту звердається до усіх організаторів подібних змагань в нашій області - надавайте будь ласка інформацію щодо шахових турнірів, які проходять у ваших міста, районах чи селищах і ми будемо розміщувати її на нашому сайті. E-mail: khmchess@ukr.net .