Гостей: 1
Пользователей: 0
Besucherzahler attractive russian brides from Moscow
счетчик посещений
Главная » 2015 » Декабрь » 28 » В місті Шепетівка завершився Чемпіонат міста з шахів
08:47
В місті Шепетівка завершився Чемпіонат міста з шахів

Майже протягом трьох місяців з 18 жовтня по 27 грудня в міському шаховому клубі «Дебют» по субботам та неділям відбувалися запеклі інтелектуальні бої на шахівницях – проходив Чемпіонат міста Шепетівки з шахів 2015 року серед чоловіків. В турнірі прийняли участь тринадцять шахістів, нажаль не всі витримали довгу дистанцію, тому змогли фінішувати лише одинадцять. Турнір проводився за коловою системою в одне коло з контролем часу 1 година 30 хвилин до кінця партії кожному гравцю. В підсумку перемогу святкував кандидат в майстри спорту Ковбасюк Геннадій, який набрав 9 очок. Друге місце з 8½ очками посів Тарасюк Руслан. Бронзу з заліковими 8 очками завоював Тарасюк Сергій. Кращим серед ветеранів став Корнійчук Микола.

Призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

Змагання організовано та проведено спільно Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», федерацією шахів м.Шепетівка та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту.

Просмотров: 701 | Добавил: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0