Главная » 2013 » Август » 20 » Всеукраїнський шаховий фестиваль «Шепетівка-2013»
09:46
Всеукраїнський шаховий фестиваль «Шепетівка-2013»

Всеукраїнський шаховий фестиваль «Шепетівка-2013»,

присвячений 22-ій річниці проголошення Незалежності України

З 15 по 18 серпня Шепетівка радо приймала любителів шахів з різних куточків України вже на шостий поспіль шаховий фестиваль «Шепетівка-2013», присвячений 22-ій річниці проголошення Незалежності України. На фестиваль завітали шахісти з міст: Києва, Дніпропетровська, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Рівного, Чернівців, Черкас, Хмельницького, Житомира, Білої Церкви, Новоград-Волинського, Бердичева, Кам’янця-Подільського, Малина, Шумська, Нетішена, Старокостянтинова, Полонного, Славути та інших куточків нашої області. Фестиваль складався з двох турнірів: Відкритого чемпіонату Хмельницької області з блискавичних шахів та основного змагання в класичні шахи. У Відкритому чемпіонаті Хмельницької області з шахів, який проходив 15 серпня взяли участь 36 шахістів. У важкому та виснажливому турнірі (змагання проходили за швейцарською системою у 21 тур, при контролі часу 3 хв. кожному учаснику до кінця партії з додаванням 2 сек. на хід, починаючи з першого) перемогу святкував майстер спорту України з Чернівців, рейтинг фаворит змагань Ярмистий Михайло. Друге місце посів кандидат в майстри спорту з м. Хмельницького Разін Вадим, який, до речі, поступився переможцю лише за додатковими показниками. Третім призером став кандидат в майстри спорту з м.Дніпропетровськ Марченко Артем.

Підсумкова таблиця Відкритого чемпіонату Хмельницької області з блискавичних шахів

В основному турнірі, який тривав з 16 по 18 серпня прийняли участь 55 шахістів, в числі яких: 2 майстри спорту України, один жіночий майстер спорту України, більше 20 кандидатів в майстри спорту, першорозрядники та декілька другорозрядників.  Змагання проводилися за швейцарською системою у 9 турів, з контролем часу 1 год. 5хв. на партію кожному гравцю. Турнір пройшов у дружній атмосфері, що в свою чергу не зменшило запеклу боротьбу за шахівницями. Це підтвердив і остаточний підсумок змагань. Так одразу троє учасників набрали однакову кількість очок – по 7,5 з 9 можливих. Але за  додатковими показниками цього разу перемогу святкував Разін Вадим, а другим став Ярмистий Михайло. Третє місце виборов Охріменко Сергій з Житомира. Найкращий результат серед шепетівчан продемонстрував кандидат в майстри спорту Янюк Володимир, який з шістьма очками посів шосте місце. Також були визначені кращі в категоріях. Серед юнаків до 14 років кращим став Покотило Михайло з міста Львова. Серед жінок/дівчат (у змаганні прийняло участь 5 представниць кращої половини людства та дві дівчинки) кращою стала кандидат в майстри спорту з міста Бердичева Кручак Леся. Серед ветеранів перемогу святкував представник з міста Львова кандидат в майстри спорту Салевич Володимир.

Призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу у справах сімї, молоді та спорту. Переможець виборов також кубок відділу. За перші 7 місць та за кращі результати у категоріях були встановлені грошові призи та грамоти.

Підсумкова таблиця турніру "А" Всеукраїнського шахового фестивалю "Шепетівка - 2013"

Організаторами змагань виступили Хмельницька обласна федерація шахів, Шепетівська федерація шахів, Шепетівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Організатори змаганя дякують шепетівській школі інтернату за надане приміщення для проведення змагань та розселення учасників.

Також окрема подяка висловлюється міському голові Антонюку С.А. за сприяння в проведенні даного заходу.

Просмотров: 1444 | Добавил: sport_for_all | Рейтинг: 4.2/4